כניסת סטודנטים
כניסה לסטודנטים חדשים

Account Login

הרשמה עמ בית
חומרי לימוד עמ בית

קבוצות לימוד

קבוצות לימוד (הגדל)

ההכנה הטובה ביותר למבחן

 

אוריאל מאמין שכל סטודנט שרוצה להצליח במבחן יכול לעשות זאת, ובגדול.

הקורסים הפרונטליים שמועברים על-ידי אוריאל רוכב מבוססים על מקצועיות ומצויינות בלתי מתפשרת.

 

 

 חומרי הלימוד בקורס

 

פתירת שאלות "אמת" (שאלות שהופיעו במבחני עבר) הינה בעלת חשיבות עליונה בדרך אל ההצלחה במבחן, שכן כך נרכשת דרך החשיבה הנחוצה להצלחה בקורס.

חומרי הלימוד בכל קורס כוללים פתרונות של אוריאל למבחני "אמת" משנים קודמות, שאלות לתרגול לפי נושאי הקורס, הרצאות מוקלטות (בקרוב) ומבחנים לדוגמה שחיבר אוריאל.

חומרי הלימוד שמפורסמים באתר נבנו על בסיס ניסיון עשיר בהוראה ומתוך הכרות בלתי אמצעית של אוריאל עם הבעיות בהן נתקלים סטודנטים בהבנת חומרי הלימוד וביישום המודלים הכלכליים לצורך פתרון שאלות במבחן.

הכל כדי שלא תתפשרו על הציון במבחן!

 

 

לכל כלל יש יוצא מן הכלל

 

אוריאל מאמין שעל מנת להצליח במבחן יש לפתור את השאלות בצורה מסודרת ובאופן מחושב. סטודנט ששואף למצויינות לא יכול להרשות לעצמו להסתמך על "כללים" ו"טריקים", מאחר והם לא תמיד עובדים ולא תמיד נכונים.

אוריאל פיתח בכל קורס כלים ושיטות ברורים ופשוטים, שמקנים לכל סטודנט את היכולת להבין לעומק את המודל הכלכלי וכך לפתור כל שאלה שמופיעה במבחן. הדבר נכון, בין אם מדובר בשאלה בדרגת קושי בסיסית, ובין אם מדובר בשאלה מורכבת בדרגת קושי גבוהה.

הכל כדי שלא תתפשרו על הציון במבחן!

 

 

הצלחת הסטודנטים מדברת בעד עצמה

 

במהלך השנים אוריאל לימד, (ועודנו מלמד) אלפי סטודנטים ובוגרים מרוצים ממוסדות הלימוד המובילים בישראל, כגון אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, המרכז הבינתחומי, המכללה למנהל ועוד.

 

 

 

אל תתפשרו על הציון במבחן והירשמו עכשיו!

עבור לתוכן העמוד